Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

son 3 gün acil yardım bekliyoruz
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: son 3 gün acil yardım bekliyoruz
son 3 gün acil yardım bekliyoruz 12 Yıl, 2 Ay önce Karma: 0  
hocam merhabalar 10 gün önce babaneme kalın bağırsak kanseri teşhisi kondu yapılan kolonoskopi sonucunda kitlenin kötü huylu olduğunu biri mide ile bağırsağın birleşme noktasına çok yakın ve bir yetişkinin yumruğu kadar büyümüş diğeri makata yakın iki tane olduğunu söyledi doktorumuz ve bağırsağının tamamını almaktan başka çare yok eğerki kitle tek olsaydı bu mümkündü dedi,okuduğum bazı makalelerde ise bağırsağın tamamen alınmadanda tedavi edilebileceğini duydum hastayı size getirmeyide düşünüyoruz ama şu an sağlığı buna müsait değil ankarada istanbul yolunu kaldırabilirmi bilmiyoruz ama tek bir doktorun görüşüylede bağırsak ameliyatına sokmak helede işin kolayına kaçmak için insan hayatını hiçe sayan hekimciklerin yaşadığı bir ülkede beni tedirgin ediyor ister istemez şüpheye düşüyorum her hangi bir şekilde iletişime geçip görüşlerinizi ve önerilerinizi almak istiyorum, o benim kıymetlim küçücükte olsa bir umut ışığı için elimden gelenin fazlasını yapmaya hazırım cevabınızı bekliyorum saygılarımla
mfo (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 2
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:son 3 gün acil yardım bekliyoruz 12 Yıl, 2 Ay önce Karma: 1  
Öncelikle babaannenize çok geçmiş olun ve acil şifalar dilerim. Bağırsak kanseri (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/bagirsak-kanseri.html) gibi önemli bir durumda ikinci görüş almak en doğal hakkınız. Bu konuda hastanızı bana getirmenize gerek yok. Mesajınızdan Ankara’da yaşadığınız anlaşılıyor ve Ankara’daki tüm Tıp Fakülteleri ve eğitim ve araştırma hastanelerinde bağırsak cerrahisi (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) ile uğraşan ve bu sorunun tedavisini en güzel şekilde yapacak çok sayıda meslektaşım var. Yaşadığınız olayın stresinden olsa gerek ‘’ işin kolayına kaçmak için insan hayatını hiçe sayan hekimciklerin yaşadığı bir ülkede ……’’ ifadesi hiç ama hiç uygun olmamış. Hekim seçimi (www.taviloglu.com/genel-cerrahi/cerrah-secimi-nasil-olmali.html) burada önemli, hekiminizle pozitif bir ilişki kuramamış olabilirsiniz, ama bu size ‘hekimcikler’ ifadesini kullanma hakkını vermez. Bence farklı bir hekimle yolunuza devam edin, daha hayırlı olacaktır. Babaannenize en kısa sürede şifa dileğimle.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü

(0530) 326 06 96
www.taviloglu.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.robotcerrahisi.com
www.safratasi.com
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.barsakcerrahisi.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.makatkanamasi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.hemoroidnedir.tv
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
twitter.com/hemoroiduzmani
admin (Ziyaretçi)
Platinum Boarder
Gönderiler: 446
graphgraph
Son Düzenleme: 08/02/2012 11:40 tarafından .

Cvp:son 3 gün acil yardım bekliyoruz 12 Yıl, 2 Ay önce Karma: 0  
kendimi yanlış ifade ettim sanırım hastamız şu an zaten bir üniversite hastanesinde yatmakta o yüzden son 3 gün dedim 3 gün sonra ameliyat gerçekleşecek çünki hekimlerle yada hastaneyle bir sorunumuz yok çok şükür ama etraftan öyle şeyler duyuyor görüyoruz öyle ihmallerle öyle canlar yanıyorki insan her an tetikte ve tedirginlikle yaklaşıyor olaylara ve bazen bazı teknikler her hastanede uygulanmayabiliyor benim amacım baka bir yolununun olup olmadığını öğrenmekti, işini layıkıyla canı pahasına yapanlara saygı duyuyorum,sizi kızdırdıysam özür dilerim teşekkürler
mfo (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 2
graphgraph

EN ÜSTSayfa: 1