Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

rectum ca
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: rectum ca
rectum ca 12 Yıl önce Karma: 0  
Hocam,53 yaşındaki anneme gastroenteroloji uzmanı doktor beyce rectum ca tanısı konuldu.Doktorumuz bizi korkuttu.hemen ameliyat olunması gerektiğini bu ameliyatla makatın,anüsün kapatılacağını,ölümcül bir vakıa olduğunu söyledi.Ameliyatta anüsün kapatılmaması mümkün müdür? Bu hastalıkta şifa bulma şansı var mıdır? Saygılar sunarım.
Rapor aynen şöyle:
REKTOSİGMOİDOSKOPİ RAPORU

SPLENİK FLEKSURAYA KADAR GİDİLDİ.SON 5CM'LİK BÖLÜMDE LÜMENİ ÇEPEÇEVRE SARAN,VEJETAN,FRAJİL,KİTLE LEZYONU
TANI: RECTUM CA
gkssf (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:rectum ca 12 Yıl önce Karma: 1  
Annenize geçmiş olsun, kendisine rektum kanseri (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/rektum-kanseri.html) tanısı konulmuş. Bu web sitesinin amacı, üyelik aşamasında da açıkça belirtildiği gibi, hiçbir zaman sanal ortamda tetkik sonuçları üzerinde yorum yapmak değil, sorunu olan kişileri tedavileri öncesinde doğru yönde bilgilendirmektir. Bu tetkiklerin ne amaçla istenildiği bilemeyeceğimden, yorumu benim değil, tetkiki talep eden meslektaşlarımın yapması gerekir. Bu nedenle, sağlık konusunda bir şüphe olması durumunda uygun yaklaşım, sanal ortamda tetkiklere yanıt aramak yerine, farklı bir hekime muayene olarak ikinci görüş almaktır. Muayene hekimlik sanatının temel taşıdır. Yanıtımın konuya yeterince açıklık getirdiğini umar, acil şifa dilerim.
admin (Ziyaretçi)
Platinum Boarder
Gönderiler: 446
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1