Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

dışkıda incelme hk.
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: dışkıda incelme hk.
dışkıda incelme hk. 11 Yıl, 11 Ay önce Karma: 0  
Hocam iyi akşamlar,saygılar.bende 8 ay önce dışkıda bir incelme başladı.dr. kolonoskopi istedi tesbit için ama ben kabul etmedim.zira bir yakınım kolonoskopide bağırsağı delindi ve vefat etti.şu anda bir ağrım yok,kanama yok,kabızlık yok.sizden istirhamım şu sorularımı aydınlatırsanız çok mutlu olurum:
1-dışkı neden incelir,eski haline dönebilirmi,nasıl,ne yapmalıyım?(hergün Kefir içip yoğurt bol yiyorum
2-ince dışkı ile b öyle hayatımı sürdürebilirmiyim ileride sorun çıkabilirmi:
3-bağırsağımda çürüme olabilirmi varsa bununla yaşayabilirmiyim,belirtileri nelerdir?
4-göbek fıtığımda var ileride ameliyat olacağım acaba bunun etkiside olabilirmi?
saygılarımı arzederim.....
naim-selim (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:dışkıda incelme hk. 11 Yıl, 11 Ay önce Karma: 1  
Dışkıda çapında incelme (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...mada-degisiklik.html): bağırsak kanseri (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/bagirsak-kanseri.html), rektum kanseri (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/rektum-kanseri.html), makat kanseri (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makat-kanseri.html), bağırsak düğümlenmesi (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/bagirsak-dugumlenmesi.html), irritabıl bağırsak sendromu (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/irritabil-bagirsak-sendromu.html), iltihabi bağırsak hastalığı (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/inflamatuar-bagirsak-hastaligi-crohn-ulseratif-kolit-vb.html), divertikülit (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/bagirsagin-divertikuler-hastaligi.html) vb. sorunların varlığında görülür. Bu bulguları olan bir hastaya mutlaka kolonoskopi (www.taviloglu.com/endoskopi/kolonoskopi.html) yapılması gerekir. Bu şekilde yaşamak mantıklı bir yaklaşım değildir. Göbek fıtığınız kısmi bağırsak tıkanıklığına (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...ak-dugumlenmesi.html) yol açıyorsa altta yatan neden olabilir.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü

(0530) 326 06 96
www.taviloglu.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.robotcerrahisi.com
www.safratasi.com
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.barsakcerrahisi.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.makatkanamasi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.hemoroidnedir.tv
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
twitter.com/hemoroiduzmani
admin (Ziyaretçi)
Platinum Boarder
Gönderiler: 446
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 09/05/2012 23:55 tarafından .
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1