Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

gaz kaçırma
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: gaz kaçırma
gaz kaçırma 11 Yıl, 9 Ay önce Karma: 0  
Merhaba hocam.Bende aşırı gaz kaçırma sorunu var.Manometri ve kolonoskopi yaptırdım.Manometri sonucu:dınlenme kaslarımda minimal azalma var,kolonoskopiden bir şey çıkmadı.bende irritable kolon sendromu var.8 sene once uzun süreli ishal sorunları da yaşamıştım,dışkılama yaparken aşırı ıkınmalarım da olmuştu.Gaz kaçırma sorunum bunlardan kaynaklanabilir.4 ay doktorumun yazdığı diyeti uyguladım ama faydası olmadı,keğel egzersizleri yaptım,femisScan egzersizi yaptım.daha sonra doktorum bana 12 seans PTNS uyguladı,ama yine faydası olmadı.Hocam SECCA veya TIPA tedavi yöntemlerinin bana faydası olabilirmi? Siz bu tedavi yöntemlerini kullanıyormusunuz? Bana nasıl yardımcı olabilirsiniz? Özellikle SECCAyı denemek istiyorum.Siz hangisini tavsiye edersiniz? Beni tedavi edebilirmisiniz?
fuhrer13 (Ziyaretçi)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 25/07/2012 21:59 tarafından .
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:gaz kaçırma 11 Yıl, 9 Ay önce Karma: 1  
Geçmiş olsun komplike bir irritabıl bağırsak sendromu (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...girsak-sendromu.html) ve gaz kaçırma (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/bagirsak-inkontinensi.html) sorununuz olduğu anlaşılıyor. Anorektal manometri (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/anorektal-manometri.html) ve sanırım diğer tetkikler sonrasında size bazı tedaviler uygulanmış. İlgili linkten de görebileceğiniz ve sizin de muhtemelen detaylı araştırmış olduğunuz gibi gaz kaçırma (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...ak-inkontinensi.html) konusunda çok sayıda tedavi yöntemi mevcut. Sağlık alanında çok sayıda tedavi yöntemi olan hastalıklar maalesef tedavisi kolay olmayan hastalıklardır, sizde nitekim bu grupta yer almaktasınız. Muayene edilmeyen hiçbir hastaya hele sanal ortamda ‘şu tedavi yöntemi iyidir’ şeklinde iddialı bir yanıt verilemez. Bu konudaki tüm tetkik ve tedavileri gerçekleştiren ekibimizden destek almak isterseniz danışma hattımızı arayabilirsiniz.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü

Tel: (0212) 219 84 84
Cep tel: (0530) 326 06 96
www.taviloglu.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.robotcerrahisi.com
www.safratasi.com
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.barsakcerrahisi.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.makatkanamasi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.hemoroidnedir.tv
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
twitter.com/hemoroiduzmani
admin (Ziyaretçi)
Platinum Boarder
Gönderiler: 446
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 25/07/2012 23:45 tarafından .
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1