Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Poşit sorunu düzelir mi?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Poşit sorunu düzelir mi?
*
Poşit sorunu düzelir mi? 11 Yıl, 9 Ay önce Karma: 1  
Meraba hocam. ben azerbaycandan bir azeri 5 yil once bana ulseratif kolit tanisi koyuldu hemen tedaviye basladim ama tedaviye iyi yanit verilmedi bir yil gecmeden ameliyat olmak zorunda kaldim kolonumu tamamen cikardilar ileoanal j post ameliyyati 2008 ankara ..................... universitesi hastanesinde ameliyyatdan sonra 3 bucuk yil normal gecdi 2 ay once bende ishal ishali takiben sari beyaz mukus gelmeye basladi bununla beraber atesim 37.3 37.4 arasinda seyir etdi hemen qastoentoloqa bas vurdum kolonoskopi yapildi positis olmusdun dediler. ve arkasindan ................... taplet ..................... fitil ve ...................... tedaviye basladim. ishal ve mukus tamamen kesildi amma atesim 2 aydin dusmuyor ve makatta agrilar oluyor. size sorum positin kesin tedavisi varmi? ve tedavisi ne kadar ve hangi ilaclarla surdurulur, birde posit vakasinda her hangi yiyeceklerde kisitlama yapmam gerekiyor. sorularimi cevaplandirirsaniz cok sevinirim onceden teseggurler..
hasta sorunu (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 787
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Poşit sorunu düzelir mi? 11 Yıl, 9 Ay önce Karma: 1  
Size geçmiş olsun. Poşit, kolay çözümü olmayan ve Gastroenteroloji ve Genel Cerrahi ekiplerinin ortaklaşa takip ettikleri bir sorundur. Web siteme üye olurken açıkça belirtildiği gibi, sanal ortamda ameliyat sonrası yaşanan sorunlarla ilgili yorum yapmıyorum. Bu web sitesinin amacı hiçbir zaman sanal ortamda hastaların ameliyat sonrası yaşadığı sorunlar hakkında çözüm önerileri getirmek değildir. Lütfen sizi ameliyat eden cerraha veya cerrahi ekibe başvurunuz ve sorularınızı onlara yöneltiniz. Acil şifa dileğiyle.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü

Tel: (0212) 219 84 84
Cep tel: (0530) 326 06 96
www.taviloglu.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.robotcerrahisi.com
www.safratasi.com
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.barsakcerrahisi.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.makatkanamasi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.hemoroidnedir.tv
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
twitter.com/hemoroiduzmani
admin (Ziyaretçi)
Platinum Boarder
Gönderiler: 446
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1