Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

bağırsak kanseri miyim
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: bağırsak kanseri miyim
bağırsak kanseri miyim 15 Yıl, 1 Ay önce Karma: 0  
iyi akşamlar dr bey benim bazı rahatsızlıklarım var çok korkuyorum bağırsak kanseri miyim öncelikle dr bey sol bağırsağın ve sağ bağırsağın en alt kısımlarında rahime yakın büyüyen kitleler hissediyorum alt karnımı kapladı sanki eğilmekte zorlanıyorum bazen karın ağrısı ile siyah gaita oluyor makatan kan yok .bacaklarımda ağrı ve karıncalaşmada oluyor geçen sene karın içi bir kaşıntı ile başladı herşey ama ciltte bişey yoktu ateş oluyordu birde hala karın içi biraz kaşınıyor ve adet düzensizlikleri başladı ama daha geçenlerde biopsi oldum rahim ve yumurtalıklarla ilgisi yokmuş dr bey bu rahatsızlık ne olabilir gaita testi oldum ocakta negatif çokmıştı yaşım 39 şimdiden teşekkürler saygılar.
april (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 4
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:bağırsak kanseri miyim 15 Yıl, 1 Ay önce Karma: 7  
Öncelikle, bu kitlelerin bağırsakla ilgili olduğunu ifade edebilmek biraz güç, belki de bunlar bizim lipom olarak adlandırdığımız yağ bezesi türü şişlikler bile olabilir. Ancak, siyah gaita olması normal bir durum değil, çoğunlukla mide kanaması gibi durumlarda bu tabloya rastlarız. O nedenle, öncelikle detaylı bir muayeneden geçmeniz ve ardından endoskopi (Gastroskopi ve /veya kolonoskopi) işlemi gerekebilir.
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1903
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1