Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

BİOFEEDBACK
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: BİOFEEDBACK
BİOFEEDBACK 10 Yıl, 9 Ay önce Karma: 0  
Hocam biofeedback trafik kazası sonrasında zarar gören pelvik kasları için de kullanılabilir mi?Benim idrar inkontinans problemim var ve oradaki kasların görevini yerine getirememesinden olduğunu söylediler.28 yaşındayım.Şimdilik diğer bütün tedaviler işe yaramadı
zemexi (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 2
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 26/07/2013 17:25 tarafından zemexi.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:BİOFEEDBACK 10 Yıl, 9 Ay önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun. Trafik kazası sonrasında sanırım çatı kemiği kırığı (pelvis fraktürü) sonrasında idrar kaçırma sorunu yaşıyorsunuz. Bu tür durumlarda gerekli tetkikler yapıldıktan sonra biofeedback tedavisinden yarar görü görmeyeceğiniz anlaşılabilir. Sorununuz idrar kaçırma ise bu konu ile ilgilenen Üroloji Uzmanları size yardımcı olabilir. Şayet idrar ile kast ettiğiniz bazı hastalarımızın bahsettiği gibi ‘’büyük idrar’’ veya bizim ifademize göre ‘’dışkı kaçırma’’ (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...e-diski-kacirma.html) ise biofeedback tedavisi (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...nda-biofeedback.html) etkili olabilir. Sorununuz dışkı kaçırma ise, kolorektal cerrahi ve proktoloji (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) ile ilgili tüm ameliyatsız ve ameliyatlı tedavileri gerçekleştiren ekibimizden yardım almak isterseniz, randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü

www.taviloglu.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.robotcerrahisi.com
www.safratasi.com
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.barsakcerrahisi.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.makatkanamasi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.hemoroidnedir.tv
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
twitter.com/hemoroiduzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph

Cvp:BİOFEEDBACK 10 Yıl, 9 Ay önce Karma: 0  
Hocam problem sadece idrar.Pelvik kaslarımı yeteri kadar sıkamıyorum.Dışkılama konusunda sadece sürekli olarak kabızlık yaşıyorum.Bu konuda biofeedbackin yararlı olabileceğini sitenizden anladım ama idrar inkontinansı gibi büyük bir sorun yaşarken kabızlığı ön plana koyamıyorum.Dediğiniz gibi bir ortopedik olarak pelvik travması yaşadım.Ve eğri kaynayan kemiklerim ordaki sinirlerime baskı yapıyor.Ama bacaklarımda yaşadığım ağrı kramplar bile günlük hayatımı inkontinans kadar etkilemiyor.
zemexi (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 2
graphgraph

Cvp:BİOFEEDBACK 10 Yıl, 9 Ay önce Karma: 7  
Tekrar geçmiş olsun. Sorununuz uzmanlık alanıma girmiyor maalesef. Daha önce de belirttiğim gibi, sizin bu konu ile ilgili bir Üroloji Uzmanı'na başvurmanız uygun olacaktır.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph

EN ÜSTSayfa: 1