Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

rektuma atılan stent ağrısı
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: rektuma atılan stent ağrısı
rektuma atılan stent ağrısı 10 Yıl, 8 Ay önce Karma: 0  
hocam merhaba benim sorum annem 4 sene önce kalın bağırsakta küçük bir tümör tespit edildi ve 1ay sonra ..................... ü. tıp fakültesinde ameliyat edildi ,tümör çıkarıldı patoloji sonucu temiz çıktı bağırsak 1 yıl karından dışarı ağız edildi daha sonra tekrar ameliyatla torba iptal edilip bağırsak içeri alındı.ama esas sıkıntı bundan sonra başladı çünki 2. ameliyattan sonra bağırsakta daralma olduğu için 15 günde bir tıkanma oluyordu sonunda yeni bir ameliyata karar verildi ancak annemin psikolojisi ve fiziksel durumu ameliyatı kaldıracak gibi değil bu yüzden rektuma stent atıldı ve şimdi stent çok ağrı yapıyor. bu ağrıyı geçirmek için ne önerirsiniz?
tareb (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 18/08/2013 21:33 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:rektuma atılan stent ağrısı 10 Yıl, 8 Ay önce Karma: 7  
Annenize çok geçmiş olsun, dört yıl önce geçirmiş olduğu bağırsak kanseri (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/bagirsak-kanseri.html), ya da rektum kanseri (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/rektum-kanseri.html) ameliyatı sonrasında bazı sorunlar yaşadığı anlaşılıyor. Foruma üyelik aşamasında açıkça belirtildiği gibi, başka bir hekimin veya ekibin tedavisi altında olan hastalara sanal ortamda herhangi bir tetkikin sonucu, tedavinin veya ilacın etkinliği veya tedaviye bağlı yaşanan sorunlar hakkında yorum yapmıyorum. Lütfen sorularınız için annenizi ameliyat eden cerraha veya cerrahi ekibe ve onkolojik tedaviler (kemoterapi, ışın tedavisi veya radyoterapi, hormon tedavisi ve hedefli tedaviler) konusunda ise annenizin tedavisini yürütmekte olan Onkoloji Uzmanı’na başvurunuz. Annenizin tedavi görmekte olduğu Tıp Fakültesi Hastanesi ülkemizin en nadide kuruluşlarından birisidir.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü

www.taviloglu.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.robotcerrahisi.com
www.safratasi.com
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.barsakcerrahisi.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.makatkanamasi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.hemoroidnedir.tv
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
twitter.com/hemoroiduzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 18/08/2013 21:39 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1