Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

sık geçirilen dizanteri
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: sık geçirilen dizanteri
sık geçirilen dizanteri 10 Yıl, 2 Ay önce Karma: 0  
mrb hocam.yıllardır ishal nedeniyle çok dr a gittim.ibs teşhisi kondu.gerek antidepresan gerekse bağırsak düzenleyici ilaçlar kullandım.son 3 yılın içinde 3 kez dizanteri geçirdim.çok kilo verdim.amipli olduğu söylendi.dr.um ülsaretif kolit yada crohn hastalığı olabileceğini söylemesi üzerine 3 kez kolonoskopi yapıldı.alınan parçada NON SPESİFİK ENFEKSİYÖZ KOLİT çıktı.bu arada saframda taş 2 yıldır da makatta darlık anal fissür oldum.artık bağırsaklarım tam boşalmıyor.tuvalet ihtiyacım olduğunda başım dönüyor tuvalete çıkıncada aşırı halsizlik oluyor.hocam kapsül rahatsızlığımı belirlemede yardımcı olurmu bana.ala fissür içinda botoks düşünüyorum.hocam sizden uzaktayım. gelmek istiyorum yanınıza.sizden bilgi alırsam birdahaki ay ordayım nasip olursa.hoşçakalın
brnkp (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 2
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:sık geçirilen dizanteri 10 Yıl, 2 Ay önce Karma: 7  
Geçmiş olsun. İshal nedeni ile yapılan kolonoskopi (www.taviloglu.com/endoskopi/kolonoskopi.html) ve birçok tetkik sonucunda İBS (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...girsak-sendromu.html), safra kesesi taşı (www.taviloglu.com/karaciger-safra-kesesi...-kesesi-taslari.html) ve anal fissür (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lak-anal-fissur.html) tanıları almışsınız. Dışkılama sırasında baş dönmesi ve halsizlik gibi yakınmalarınızın olduğunu ve bağırsaklarınızın tam boşalmadığını (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...tam-bosalmamasi.html) belirtmişsiniz. Bu tür bir durumda Botoks tedavisi (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...liyatsiz-tedavi.html) talep ettiğinizi belirtmişsiniz. Bu kadar karmaşık sorunların varlığında, tanınız doğrulanmadan, sanal ortamda bir tedavi yönteminin size uygunluğundan bahsetmek doğru olmaz. Kolorektal cerrahi ve proktoloji (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) ile ilgili tüm ameliyatsız ve ameliyatlı tedavileri gerçekleştiren ekibimizden yardım almak isterseniz, randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.genelcerrah.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.drtaviloglu.tv
www.robotcerrahisi.com
www.safratasi.com
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.barsakcerrahisi.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.makatkanamasi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.hemoroidnedir.tv
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
twitter.com/hemoroiduzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph

Cvp:sık geçirilen dizanteri 10 Yıl, 2 Ay önce Karma: 0  
çok teşekkür ederim hocam.en kısa zamanda geleceğim.hoşçakalın
brnkp (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 2
graphgraph

EN ÜSTSayfa: 1