Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

gitikçe artan ve geçmeyen karın ağrılarım
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: gitikçe artan ve geçmeyen karın ağrılarım
gitikçe artan ve geçmeyen karın ağrılarım 14 Yıl, 9 Ay önce Karma: 0  
Ben 10 yaşında lösemi hastasıyım türü all. İshlimle birlikte başyayan ve gittikçede artan karın ağrılarım başladı . doktorumuza başvurduk ve karın ağrılarımın kulandığn dekort hapının ve ishalimin sebep olduğunu söylediler ve birçok kan testi ve ultrson yaptılar sonucunda da bişi çıkmadı . ishalimin geçemesine rağmen karın ağrılarım sürüyor ve şiddeti gitikçede artıyor ara ara kasılmalar şeklidede devam ediyor . karın ağrıların için verdikleri ağrı kesici ilaçların hiçbir atkisi olmuyor . hızlı kilo kaybı , yüzümün renginde solmalar ve yüzümde şişlikler oluştu. ağzımda oluşan yaralarda ve de karın ağrılarımdan dolayı yemek yiyemiyorum yesemde karın ağrılarımın şiddeti artıyor ve ağrılarım artık katlanılamaz hale geldi bana kısa sürede cevap yazmanızı rica ediyorum .Teşekürler.
gizem (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:gitikçe artan ve geçmeyen karın ağrılarım 14 Yıl, 9 Ay önce Karma: 7  
Sizde olan ALL hastalığına bağlı bir karın ağrısı ve cerrahi tipte karın ağrısı değil. Bu nedenle sizin karın ağrınızda çözümü ancak tedaviyi devam ettiren doktorunuz sağlayabilir. Benim uzmnalık alanıma giren cerrahi yani ameliyat gerektiren karın ağrılarıdır.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1907
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1