Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Rektum kanseri teşhisi
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Rektum kanseri teşhisi
Rektum kanseri teşhisi 8 Yıl, 8 Ay önce Karma: 0  
Hocam dün kolonoskopi ve hasta hikayesi sonucunda babama rektum kanseri teşhisi konuldu. Patoloji sonuçları görülmeden yalnız bu verilerle rektum kanseri teşhisi yapılabilir mi?
ylnylcn (Ziyaretçi)
Fresh Boarder
Gönderiler: 3
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Rektum kanseri teşhisi 8 Yıl, 8 Ay önce Karma: 7  
Öncelikle, babanıza çok geçmiş olsun. Dün babanıza yapılan kolonoskopi (www.taviloglu.com/endoskopi/kolonoskopi.html) tetkiki sonrasında rektum kanseri (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/rektum-kanseri.html) ön tanısı konulduğunu yazmışsınız. Foruma üyelik aşamasında açıkça belirtildiği gibi, ekibimiz sanal ortamda bir girişim sonrasındaki sorularla ilgili yorum yapmamaktadır. Lütfen ilgili endoskopi tetkikini gerçekleştiren veya talep eden hekimlere başvurunuz ve sorularınızı onlara yöneltiniz. Acil şifa dileğiyle.

Saygılar,

Dr. Korhan Taviloğlu

Genel Cerrahi Profesörü
www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroidbilgisi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.facebook.com/Tavilogluproktoloji
twitter.com/hemoroiduzmani
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph

Rektum kanseri ameliyatı sonrası sorunlar 8 Yıl, 7 Ay önce Karma: 0  
hocam merhaba.ben size babam için bazı sorular sormak istiyorum.babama geçen yıl kolon kanseri tehşisi kondu ve amaliyat olarak kalın bağırsağının bir çok bölümü alındı.sonrasınıda kemoterapi süreci başladı ve geçtiğimiz 2 eylülde bağırsak tekrar içeri alındı.babamın kalın bağırsağından sadece 7 cm kalmıştı ve kalan bağırsakla ince bağısak birleştirildi.dr.biraz zaman alır alışma süreci dediler.ama babam çok sıkıntılı bir süreç geçiriyor.günün hepsini tuvaletde geçiriyor diyebilirim.sürekli ishal şekilde sancıyla direk wc koşuyor her beş dakika da bir lavaboya gitmek zorunda kalıyor.çok sık wc çıktığı için makat bölgesinde yaralar oluştu.hiç rahatı yok.ya siyah şeklide dışkı yapıyor yada sarı su gibi.dr.gittik bir hap verdiler ama haplada düzelmedi.ne yapmamız lazım.gözümüzün önünde çok acı çekiyor.yardımcı olursanız çok mutlu olurum.çok teşşükürler.
asya (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Son Düzenleme: 09/10/2015 15:02 tarafından DrTaviloglu.

Cvp:Rektum kanseri ameliyatı sonrası sorunlar 8 Yıl, 6 Ay önce Karma: 7  
Babanıza çok geçmiş olsun. Mesajınızda babanızın bir yıl önce bağırsak kanseri (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/bagirsak-kanseri.html) tanısı ile ameliyat edildiğini ve bağırsak torbası (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/stoma.html) uygulandığını ve bir ay önce ise bağırsak torbasının (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/stoma.html) kapatıldığını ve babanızın bu süreçte sorunlar yaşadığını yazmışsınız. Foruma üyelik aşamasında açıkça belirtildiği gibi, ekibimiz sanal ortamda ameliyat sonrası dönemdeki sorunlarla ilgili yorum yapmamaktadır. Lütfen babanızı ameliyat eden cerraha veya cerrahi ekibe başvurunuz ve sorularınızı onlara yöneltiniz. Acil şifa dileğimle.

Saygılar,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph

EN ÜSTSayfa: 1