Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Makat spazmı
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Makat spazmı
Makat spazmı 8 Yıl, 7 Ay önce Karma: 0  
Selamunaleyküm Korhan hocam.Hocam benim sıkıntım makatımdaki aşırı kasılma ve bu aşırı kasılma kabızlık sorununa yol açıyor.Ankarada bir hekime başvurdum birşeyin yok psikolojik deyip yolladı.Daha sonra başarılı bir hekim bulup muayene oldum ve tetkikler sonrasında anismus tanısı koydu ve ardından 1 seneye yakın 2 ayrı makine kullandım ama sıkıtım geçmedi hocam.Bu sıkıntıdan artık kurtulmak istiyorum.Sizin sitenizde de botoksun başarılı olduğunu okudum.Yaşım 20 hocam ne yapmam lazım botoks bana uygulanabilir mi ve herhangi bir yan etkisi varmı dır.Yardımlarınızı bekliyorum Teşekkür ederim.
unnamed (Ziyaretçi)
Fresh Boarder
Gönderiler: 2
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Makat spazmı 8 Yıl, 7 Ay önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun, anismus (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/anismus.html) sorununuz nedeni ile bir yıla yakın bir süre biofeedback tedavisi (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/bagirsak-ve-makat-hastaliklarinda-biofeedback.html) gördüğünüzü ve yakınmalarınızın devam etmekte olduğunu yazmışsınız. Sanal ortamda size anismus (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/anismus.html) için Botoks tedavisinin yararlı olup olmayacağı konusunda fikir beyan etmek maalesef mümkün değil. Ancak, tedavinizi yürüten meslektaşımızın biofeedback tedavisini (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...nda-biofeedback.html) yaptığına göre, Botoks tedavisini de (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/anismus.html) uygulaması beklenir. Bu nedenle, sorunuzu kendisine yöneltmeniz daha sağlıklı olur. İkinci görüş amacı ile, İstanbul’da kolorektal cerrahi ve proktoloji - bağırsak ve makat hastalıkları (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) alanında hizmet veren ve tüm ameliyatsız tedaviler ile ameliyatları gerçekleştiren Taviloğlu Proktoloji Merkezi’nden yardım almak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılar,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü
www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroidbilgisi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.facebook.com/Tavilogluproktoloji
twitter.com/hemoroiduzmani
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Son Düzenleme: 06/10/2015 15:43 tarafından DrTaviloglu.

Cvp:Makat spazmı 8 Yıl, 7 Ay önce Karma: 0  
İyi niyetle karşılayıp soruma cevap verdiğiniz için teşekkür ederim hocam.
unnamed (Ziyaretçi)
Fresh Boarder
Gönderiler: 2
graphgraph
Son Düzenleme: 06/10/2015 03:08 tarafından .

EN ÜSTSayfa: 1