Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Dışkının incelmesi
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Dışkının incelmesi
Dışkının incelmesi 7 Yıl, 10 Ay önce Karma: 0  
Merhaba doktor bey benim dışkalamamla ilgili bazı sorunlarım var.3 gün önce ishal oldum ve 1 gün devam etti.Bu süreçte mendille temizlediğimde çok çok az bir parlak renkli kan vardı.Gizli kan testi yaptırdım bir sorun çıkmadı burda.sonrasında ise dışkım ince çıktı kalem kalınlığında.Ama bu sefer hiçbir şekilde kan yoktu ve karnımda biraz değişik bir his var.Henüz 15 yaşındayım herhangi bir zararlı alışkanlığım yok.Aile hikayemde kolon kanseri yok.Yinede kanser olmaktan korkuyorum.Sizce bende ne var?
trmehmet23 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 3
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Dışkının incelmesi 7 Yıl, 10 Ay önce Karma: 7  
Evladım geçmiş olsun. Dışkıda kan: makat çatlağı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makatta-catlak-anal-fissur.html), hemoroid (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/hemoroid-basur.html), makat fistülü (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makatta-fistul-ve-makat-apsesi.html), bağırsak polipleri (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/kalin-bagirsak-polipleri.html), bağırsak divertikülü (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/bagirsagin-divertikuler-hastaligi.html), iltihabi bağırsak hastalığı (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/inflamatuar-bagirsak-hastaligi-crohn-ulseratif-kolit-vb.html), bağırsak kanseri (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/bagirsak-kanseri.html), mide veya onikiparmak bağırsağı ülseri kanaması, mide kanseri, ince bağırsak tümörü, çölyak hastalığı vb. nedenlerle olabilir. Bağırsak kanseri (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/bagirsak-kanseri.html) olgularının sadece binde biri 20 yaştan gençtir ve 20 yaş altında bağırsak kanseri (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/bagirsak-kanseri.html) belirlenme olasılığı her 10 bin kişide 1-6 arasındadır. Bu nedenle, sizin yaşınızda ilk olarak basur veya hemoroid (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/hemoroid-basur.html) ve makat çatlağı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lak-anal-fissur.html) sorunu akla gelir. Sizin sorununuzu ailenize açarak, bir Çocuk Hastalıkları Uzmanı’na muayene olmanız yarar sağlar.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji Merkezi
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.facebook.com/Tavilogluproktoloji
twitter.com/hemoroiduzmani
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Son Düzenleme: 09/06/2016 23:01 tarafından DrTaviloglu.

Cvp:Dışkının incelmesi 7 Yıl, 10 Ay önce Karma: 0  
Çok sağolun
trmehmet23 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 3
graphgraph

EN ÜSTSayfa: 1