Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

İBS mi? Bağırsak kanseri mi?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: İBS mi? Bağırsak kanseri mi?
İBS mi? Bağırsak kanseri mi? 7 Yıl, 9 Ay önce Karma: 1  
19 yaşındayım bir aydır karnımın sol tarafında ağrı ve ufak bir şişlik var dokununca hissediyorum ağrı belime ve sol kasığıma vuruyor ultrasonla bakıldı bir şey çıkmadı acaba bağırsakta bi kitle mi var düşüncesiyle bu ay dört kere ggk testi ve kan tahlilleri yaptırdım hepsi temiz çıktı röntgende gaz olduğu söylendi ve ibs teşhisi konuldu şuan karnımın sol tarafında sırtıma vuran bi ağrı var tuvalete çıktığımda rahat boşaltım yapamıyorum babannem bağırsak kanserinden vefaat etti. Sizce bağırsakta bi kitle olsa ggk teslerinde çıkar mıydı ve kolonoskopi gerekli mi. Ayrıca anksiyete hastasıyım stres ve psikolojik bir durum söz konusu mu
hasta sorunu (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 787
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:İBS mi? Bağırsak kanseri mi? 7 Yıl, 9 Ay önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun. Mesajınızda, karın ağrısı (www.taviloglu.com/genel-cerrahi/karin-agrisi.html) yakınmanız nedeni ile yapılan muayene ve tetkiklerden sonra İBS (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...girsak-sendromu.html) tanısı aldığınızı, ancak sizin ailenizdeki bağırsak kanseri (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/bagirsak-kanseri.html) öyküsü nedeni ile sizin de bu yönde endişeleriniz olduğunu belirmiş ve bu yönde görüş talep etmişsiniz. Ekibimiz, sanal ortamda tetkik sonuçları üzerinde yorum yapmamaktadır. Lütfen sizden ilgili tetkiki talep eden veya gerçekleştiren meslektaşlarımıza tekrar başvurun ve sorularınızı onlara yöneltin. İkinci görüş amacı ile sizin bir Gastroenteroloji (İç Hastalıkları) Uzmanı’na başvurmanız ve ilgili meslektaşımızın yönlendirmeleri doğrultusunda hareket etmeniz yerinde olur. Acil şifa dileğiyle.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.facebook.com/Tavilogluproktoloji
twitter.com/hemoroiduzmani
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1