Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Dışkıda incelme
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Dışkıda incelme
Dışkıda incelme 7 Yıl, 9 Ay önce Karma: 0  
Merhaba hocam ben 16 yaşındayım normalde kendimi bildim bileli büyük tuvaletimi çok sık yapmam 2 gün 3 gün yapmadığım olur.Pek kabızda olmazdım ama 1 hafta oldu galiba ilk once küçük parçalar halinde sert yapıyordum sonra kabız oldugumu düşünerek ona göre beslendim bol su içtim kayısı hoşafı vs. o tür şeyleri tükettim 2-3 gündürde ince 2-3 kurşun kalem boyutu ve biraz yumuşak gibi parça parça oluyor. Tuvalete gidiyorum sadece gaz oluyor bazen yapmadan çıkıyorum. Midemde de yanma gibi birşeyler var karnım ağrıyor bazen ama uyurken ağrımıyor mesela kalkıyorum hemen aklıma geliyor o zaman başlıyor ağrı vs. internette araştırınca kanser vs. korktum o yüzden psikolojik olarakta olabilir çünkü yatarken uyurken birşey yok aklıma gelince oluyor. Daha once de kafam ağrıyordu internetten bakınca tümör olduğunu felan sanıyordum o geçti 2 sene oldu şimdide böyle bir psikolojiye girdim.Cevabınızı beklıyorum teşekkür ederim
26-26 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Dışkıda incelme 7 Yıl, 9 Ay önce Karma: 7  
Sevgili evladım,

Sana geçmiş olsun, dışkıda incelme: kabızlık (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...ik-konstipasyon.html), hemoroid (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik.../hemoroid-basur.html), makat çatlağı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lak-anal-fissur.html), bağırsak düğümlenmesi (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...ak-dugumlenmesi.html), bağırsak yapışıklığı (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...sak-yapisikligi.html), bağırsak polipleri (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...irsak-polipleri.html), soliter rektal ülser (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lser-sendromu-2.html), huzursuz bağırsak sendromu (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...girsak-sendromu.html), iltihabi bağırsak hastalığı (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...eratif-kolit-vb.html), demir hapı kullanımı, düşük lifli diyet ile beslenme, vb. sorunlara bağlı olabilir. Sorununu ailene açarak bir Çocuk Hastalıkları veya İç Hastalıkları (Gastroenteroloji) uzmanı'na muayene olman yarar sağlar. Acil şifa dileğimle.

Sevgilerimle,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 30/07/2016 14:06 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1