Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Bağırsak kanseri olabilir mi?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Bağırsak kanseri olabilir mi?
Bağırsak kanseri olabilir mi? 3 Yıl, 7 Ay önce Karma: 1  
Sayın hocam bende 17 yalından Beri yıldır hatta daha fazla bağırsak ağrım kabızlık oluyordu şuan 28 yaşındayım birde kabızlık ve ara ara ishal doktora gittim elle kontrol etti ve makatta çatlak var bu yüzden dedi vitil ve ilaç yazdı bunları kullandım bitince normale döner dedi ancak katı yediğim zaman ara. Ara şiddetli ağrım oluyor ve kabız oluyorum ama tuvalete çıkabilirsem yada gaz çıkartırsam ağrım geçiyor ve makatta da kaşıntım ve şişlik oluyor ve Arada böyle sümüksü akıntı oluyor kanser olabilir mi yads uygun görmedikleri için mi kolonoskopi yapmadılar lütfen beni aydınlatırsanız çok sevinirim hocam değerli yormunuza çok ihtiyacım var
hasta sorunu (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 787
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Bağırsak kanseri olabilir mi? 3 Yıl, 7 Ay önce Karma: 7  
Geçmiş olsun. Ekibimiz başka bir hekimin veya ekibin tedavisi altındaki hastalarla ilgili sorulara yorum yapmamaktadır. Lütfen ilgili tedaviyi düzenleyen, yada yürütmekte olan meslektaşımıza veya ekibe başvurun ve sorularınızı onlara yöneltin. Yalnız proktoloji (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) veya ‘’kabızlık, dışkılama zorluğu, makat hastalıklarının ameliyatlı ve ameliyatsız tedavisi’’ konularında hizmet veren ekibimizden yardım almak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Kabızlık, dışkılama zorluğu, makat hastalıklarının ameliyatlı ve ameliyatsız tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1