Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Makatta yanma ve batma için ne yapmalı?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Makatta yanma ve batma için ne yapmalı?
Makatta yanma ve batma için ne yapmalı? 2 Yıl, 5 Ay önce Karma: 1  
Hocam yaşım 19 makatta yanma batma var yaklaşık bir buçuk haftadir böyle kremini sürdüm geçmiyor dışkı da çok fazla kalınlaşma var zorlayınca yırtık oluyor ne yapmam lazım ALLAH rızası için bisey diyin ders dahi çalışamıyorum batmalardan
hasta sorunu (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 787
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Makatta yanma ve batma için ne yapmalı? 2 Yıl, 5 Ay önce Karma: 7  
Evladım geçmiş olsun. Makatta batma: bazı gıdalar, ilaçlar, enfeksiyonlar nedeniyle gelişebilir. Ayrıca; hemoroid, makat çatlağı, makat fistülü ve apsesi, makat siğili, anal kriptit, proktit, ülseratif kolit, makat sarkması, makat kanseri, makatta ıslanma, dışkı kaçırma vb. hastalıklarda da görülür. Sorun sadece makat kaşıntısı ise; bir Deri Hastalıkları (Cildiye, Dermatoloji) Uzmanı’na, ancak; ek olarak, makatta şişlik, akıntı, kanama, dışkılama zorluğu ve dışkılamada değişiklik gibi yakınmalar varsa; bir Genel Cerrahi Uzmanı’na başvurman uygun olur. Yalnız proktoloji veya ‘’kabızlık, dışkılama zorluğu, makat hastalıklarının ameliyatlı ve ameliyatsız tedavisi’’ konularında İstanbul’da kendi kliniğinde hizmet veren ekibimizden yardım almak istemen durumunda, (0530) 326 06 96 no’lu telefonu arayabilirsin.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Kabızlık, dışkılama zorluğu, makat hastalıklarının ameliyatlı ve ameliyatsız tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.hemoroiduzmani.com
www.youtube.com/drtaviloglu
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1