Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Büyük abdest esnasında kanama kanser olabilir mi?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Büyük abdest esnasında kanama kanser olabilir mi?
Büyük abdest esnasında kanama kanser olabilir mi? 2 Yıl, 5 Ay önce Karma: 1  
Hocam merhaba lütfen msjımı görün. 21 yaşında kadınım. 3 gündür büyük abdestim esnasında ağrısız bir şekilde ve damlama olarak rektum kanaması oluyor. Sadece tuvalet esnasında oluyor. Herhangi bir Ağrı yanıma kaşıntı vs yok. Kan açık renkte. Bu bölgemde herhangi bir şişlik vs de yok bir kaç ay öncesinde ufak bir şişlik vardı ama kanamam yoktu. Bir aydan biraz fazladır süredir şişlik geçti ama son 3 gündür kanama oluyor. Herhangi bir Ağrı yok tuvaletimi yaparken zorlanmıyorum da yani kanama harici herşey normal. Araştırma yaptım ama sonuçları birebir şikayetim ile aynı değil. Bulunduğum bölge köy gibi küçük bir yer pek dışarıya çıkma fırsatım olmuyor. Herhangi bir ilaç kullanıyorum demir eksikliği için hap kullanıyorum. Herhangi bir şekilde cinsel ilişki de yaşamadım hiç. Rektum kanser i olma ihtimalim var mı lütfen yardımcı olurmusunuz
hasta sorunu (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 787
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Büyük abdest esnasında kanama kanser olabilir mi? 2 Yıl, 5 Ay önce Karma: 7  
Geçmiş olsun. Makattan kanama: basur, makat çatlağı, makat fistülü, proktit, iltihabi bağırsak hastalığı, bağırsak polipleri, bağırsak kanseri, rektum kanseri, makat kanseri, Paget hastalığı, kan sulandırıcı ve ağrı kesici ilaçlara bağlı olan kanamalar ve cinsel temasla bulaşan makat hastalıkları nedeni ile olabilir. Bu tür bir durumda, öncelikle detaylı bir makat muayenesini takiben, bazı tetkikler yapmak gerekebilir. Bulunduğunuz bölgede bir Genel Cerrahi Uzmanı’na başvurmanız uygun olur. Yalnız proktoloji veya ‘’kabızlık, dışkılama zorluğu, makat hastalıklarının ameliyatlı ve ameliyatsız tedavisi’’ konularında İstanbul’da kendi kliniğinde hizmet veren ekibimizden yardım almak istemeniz durumunda, (0530) 326 06 96 no’lu telefonu arayabilirsiniz.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Kabızlık, dışkılama zorluğu, makat hastalıklarının ameliyatlı ve ameliyatsız tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.hemoroiduzmani.com
www.youtube.com/drtaviloglu
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1