Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Makatta şişlik ve cam kırığı hissi var
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Makatta şişlik ve cam kırığı hissi var
Makatta şişlik ve cam kırığı hissi var 2 Yıl, 3 Ay önce Karma: 1  
Hocam bende de demir eksikliği kansızlık mide iltihaplanması yani gastrit çıkmıştı koloniskapiye girdiğimde ama bu ara makatta şişlik cam kırığı yanma ve kanama gibi şeyler oluyor bunun sebebi bana söylenen hastalığa bağlı mi yani gastrite baglimi yoksa başka bir hastalık mi
hasta sorunu (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 787
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Makatta şişlik ve cam kırığı hissi var 2 Yıl, 3 Ay önce Karma: 7  
Geçmiş olsun. Öncelikle, ‘’gastrit’’ veya mide iltihabı tanısı kolonoskopi (bağırsak endoskopisi) ile değil, gastroskopi (mide endoskopisi) ile konulur. Makatta şişlik, dışkılamada cam kırığı hissi ve kanama gibi yakınmalarınız, gastrit ile ilişkili değildir. Bu sorunlar: makat çatlağı, basur, makat fistülü ve apsesi, makat darlığı, anismus, makat kanseri, rektum kanseri, kriptit, proktit, iltihabi bağırsak hastalıkları, cinsel temasla bulaşan hastalıklar, makat siğili, soliter rektal ülser sendromu, vb. hastalıklarda görülür. Sorununuz için bulunduğunuz bölgede, bir Genel Cerrahi Uzmanı’na muayene olmanız yararlı olur. Yalnız proktoloji veya ‘’kabızlık, dışkılama zorluğu, makat hastalıklarının ameliyatlı ve ameliyatsız tedavisi’’ konularında İstanbul’da kendi kliniğinde hizmet veren ekibimizden yardım almak istemeniz durumunda, (0530) 326 06 96 no’lu telefonu arayabilirsiniz.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Kabızlık, dışkılama zorluğu, makat hastalıklarının ameliyatlı ve ameliyatsız tedavisi

taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com/
www.hemoroiduzmani.com
www.youtube.com/drtaviloglu
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 08/01/2022 17:07 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1