Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Makatta bir şişkinlik var
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Makatta bir şişkinlik var
Makatta bir şişkinlik var 4 Ay, 2 Hafta önce Karma: 1  
Merhaba hocam ben henuz 18 yasindayim ve 2 3 gündür farkındayım makatta bir şiskinlik var agri sızı var ama kanama yok aileme de anlatmaya utaniyorum bir doktora gitmeye anlatmaya da utaniyorum siskinlik gecer diye bekledim gecmedi dün kaybolur gibi oldu sevinmistim bugun yine kendini gösterdi yara var gibi de ne oldugunu anlayamiyorum dönüş yaparsaniz cok sevinirim
hasta sorunu (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 787
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Makatta bir şişkinlik var 4 Ay, 2 Hafta önce Karma: 7  
Evladım geçmiş olsun. Makatta şişlik ve ağrı yakınmanız: basur, makat apsesi, makat çatlağı, makat fistülü, kıl dönmesi, iltihabi bağırsak hastalığı (Crohn hastalığı, ülseratif kolit), bekçi veya nöbetçi memeler, makat kanseri, rektal polip, makat siğili, proktit, cinsel temasla bulaşan makat hastalıkları, makat sarkması, rektosel, vb. nedenlerle olabilir. Mevcut sorun için, bulunduğunuz bölgede bir Genel Cerrahi Uzmanı’na başvurmanız yararlı olur. Yalnız proktoloji veya ‘’kabızlık, dışkılama zorluğu, makat hastalıklarının tüm ameliyatsız ve ameliyatlı tedavileri’’ konularında, İstanbul’da kendi merkezinde hizmet veren ekibimizden yardım almak istemeniz durumunda, (0530) 326 06 96 veya (0212) 219 84 84 no’lu telefonları arayabilirsiniz.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Kabızlık, dışkılama zorluğu, makat hastalıklarının ameliyatlı ve ameliyatsız tedavisi

www.taviloglu.com
www.youtube.com/drtaviloglu
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com/
www.hemoroiduzmani.com
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
www.linkedin.com/in/drtaviloglu
www.threads.net/@tavilogluproktoloji
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1