Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Eşcinsel ilişkiye dayalı anal rahatsızlık
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makat Sarkması
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Eşcinsel ilişkiye dayalı anal rahatsızlık
*
Eşcinsel ilişkiye dayalı anal rahatsızlık 8 Yıl, 1 Ay önce Karma: 0  
Merhaba değerli hocam, öncelikle bu forum çok iyi bir hizmet yardımcı olmanız açısından.

Benim değineceğim konu hakkında eminim çokça soru alıyorsunuzdur.Ama ne var ki beni rahatsız eden başka açıdan bir sorun var ve siz değerli bilgileriniz çok faydalı olacaktır.

Ben 23 yaşındayım uzun yıllar pasif olarak eşcinsel birleşme yaşadım.(Ben böyle bir yaşantıyı terk ettim şu an ve yaşamak istemiyorum bence çok kötü bir şey).Benim dışkı/gaz kaçırma gibi sorunlarım yok.Proktolog hekimler kontrol etti işleyişte sorun yok makatın.

Ben normal bir erkeğin makat yapısını inceledim bir de benimkini. Benim makatım gevşemiş kasları dışarı yayılmış.Normal erkeğin ki ise taptaze sımsıkı içeri kapanmış gibi duruyor.

Ben hem bu yaşadıklarımdan pişmanım hem de makatımda meydana gelen deformasyondan.Şu an bu yaşantıyı terk ettim rahatladım.FAKAT makatımda meydana gelen bu deformasyon beni çileden çıkarıyor ve ben bu işi hiç yapmamış normal bir erkeğin sahip olacağı makata sahip olmak istiyorum.Benim derdim bu hocam.Ben bu düzelme olmadan rahat yatamıyorum ,utanıyorum ve hayatım benim için bitmiş gibi oluyor.

Estetik cerrahlar , genel cerrahlar vs. bu konuda bana yardım edebilecek ve bu üzüntümü dindirecek biri var mı? Ne olur bana yardım edin.Biliyorum bu teknik olarak sıkıntılı değil ama ben deforme olmuş makatla yaşamak istemiyorum pişmanım o zamanlar bilgisizdim oldu işte.

Kasları güçlendirme egzersizleri olduğunu biliyorum fakat estetiksel olarak bu işi hiç yapmamış bir erkeğin makat yapısına sahip olmak istiyorum ne olur bir çözüm yolu verin lütfen sayın hocam.
holiscope1 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 2
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Eşcinsel ilişkiye dayalı anal rahatsızlık 8 Yıl, 1 Ay önce Karma: 7  
Uzun süreli ters ilişki yaşayan kişilerde makat kaslarının zayıflaması sonucunda uzun dönemde makat sarkması (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...-makat-sarkmasi.html) ve gaz ve dışkı kaçırma (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/bagirsak-inkontinensi-gaz-ve-diski-kacirma.html) sorunu gelişebilir. Bu tür bir durumda, kesinlikle makat yolu ile cinsel temastan uzak durulmalıdır. Ayrıca, düzenli olarak yapılacak olan Kegel egzersizleri (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...e-diski-kacirma.html) ciddi yarar sağlayacaktır. Sorununuz ile ilgili olarak proktoloji uzmanı (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) tarafından gerçekleştirilen muayene sonucunda bir sorun belirlenmediğini, ancak sizin makat bölgesinin kozmetik görünümünden rahatsız olduğunu yazmışsınız. Bu sorununuz için bir Plastik Cerrahi Uzmanı ile görüşmeniz yararlı olabilir.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji Merkezi
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroidbilgisi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.facebook.com/Tavilogluproktoloji
twitter.com/hemoroiduzmani
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph
Son Düzenleme: 07/02/2016 19:48 tarafından DrTaviloglu.

Cvp:Eşcinsel ilişkiye dayalı anal rahatsızlık 8 Yıl, 1 Ay önce Karma: 0  
tesekkur ederim
holiscope1 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 2
graphgraph

EN ÜSTSayfa: 1