Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Kolonoskopi'de hemoroidlerim var
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Endoskopi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Kolonoskopi'de hemoroidlerim var
Kolonoskopi'de hemoroidlerim var 2 Yıl, 3 Ay önce Karma: 1  
Merhaba hocam hemoroidim var kolonoskopi çekildim hemoroidlerimin olduğu söylendi son zamanlarda büyük tuvaletim sırasında müthiş fazla bir şekilde kanama oluyor her yer kan içinde kalıyor korkutuyor bu durum beni ne yapabilirim
hasta sorunu (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 780
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Kolonoskopi'de hemoroidlerim var 2 Yıl, 3 Ay önce Karma: 7  
Geçmiş olsun. Makattan kanama: basur, makat çatlağı, makat fistülü, proktit, iltihabi bağırsak hastalığı, bağırsak polipleri, bağırsak kanseri, rektum kanseri, makat kanseri, Paget hastalığı, kan sulandırıcı ve ağrı kesici ilaçlara bağlı olan kanamalar ve cinsel temasla bulaşan makat hastalıkları nedeni ile olabilir. Bu tür bir durumda, öncelikle detaylı bir makat muayenesini takiben, bazı tetkikler yapmak gerekebilir. Bulunduğunuz bölgede bir Genel Cerrahi Uzmanı’na başvurmanız uygun olur. Yalnız proktoloji veya ‘’kabızlık, dışkılama zorluğu, makat hastalıklarının ameliyatlı ve ameliyatsız tedavisi’’ konularında İstanbul’da kendi kliniğinde hizmet veren ekibimizden yardım almak istemeniz durumunda, (0530) 326 06 96 no’lu telefonu arayabilirsiniz.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Kabızlık, dışkılama zorluğu, makat hastalıklarının ameliyatlı ve ameliyatsız tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.hemoroiduzmani.com
www.youtube.com/drtaviloglu
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1